Kontakt

Garance Písek spol. s r.o.

Adresa:
Sedláčkova 426/7
397 01 Písek

IČ: 48201219
DIČ: CZ48201219
tel./fax: 382 219 120
e-mail: garance@wo.cz

Ostraha s pultem centrální ochrany (PCO)

Jednotlivé objekty, které nám jsou svěřeny k ochraně prostřednictvím elektronického střežení či kamerového systému jsou napojeny na přijímací poplachové centrum, kde je pracovnicí PPC zajištěno nepřetržité sledování objektu.

V případě, že je z objektu vyslána poplachová zpráva, operační PPC okamžitě vysílá na místo určení motorizovanou hlídku, která daný poplach prověří a o zjištěném stavu informuje pracovnici centra, která v případě potřeby kontaktuje např. Policii ČR nebo Hasičský záchranný sbor, atd.

Disponujeme výjezdovou skupinou na Písecku, Strakonicku, Prachaticku, Vimperku a Sušicku. Zásah pracovníka výjezdové skupiny je rychlý, pracovníci jsou odborně připraveni, důsledně prověřeni, proškoleni a řádně vyzbrojeni. Pracovník musí jednat samostatně a musí být schopen analyzovat a řešit vzniklou situaci a vždy učinit všechny potřebné kroky vyplývající ze vzniklé situace.

Varianty zabezpečení objektu:

1. Elektronické střežení objektů

  • Jedná se o přenos dat na přijímací poplachové centrum pomocí telefonní linky, bezdrátového GSM přenosu nebo bezdrátového datového přenosu GPRS. V objektu je možno použít vnitřní a vnější zálohované sirény s optickou indikací.
  • Použité detektory – PIR infrapasivní prostorové snímače, detektory destrukce skla, duální detektory – kombinace PIR a mikrovlny do problematických prostorů, dvojité detektory – PIR a destrukce skla, detektory požární, snímače úniku plynu, otřesové detektory, detektory zaplavení vodou, magnetické kontakty, tísňová tlačítka.
  • Systémy PZTS lze aplikovat: v drátovém provedení – komponenty připojeny kabelem nebo v bezdrátovém provedení – komponenty připojeny bezdrátově (vhodné pro montáž do hotových interiérů).
  • Vnější prostory lze střežit na menší vzdálenosti pomocí prostorových čidel (do 12m), pomocí infrazávor lze střežit průchod až 20m dlouhý úsek → vhodné pro obvodové střežení oplocených prostorů.

2. CCTV kamerové systémy

  • kamerový systém se záznamem a přenosem na přijímací poplachové centrum
  • V objektu je možné nainstalovat kamerový systém s digitálním záznamovým zařízením. V případě poplachu PZTS je možný dálkový dohled s možností záznamu. Obsluha PPC může sledovat prostory a zásahové jednotce upřesnit pohyb pachatele v objektu.
  • Ve spojení s infrazávorami je možné pachatele identifikovat dříve, než se dostane do samotného objektu.
  • Používají se kamery miniaturní (skryté), velmi kvalitní kamery s výbornými světelnými parametry, které zobrazí kvalitní obraz i za velmi špatných světelných podmínek, nebo např. kamery pohyblivé ovládané dálkově.
  • Ostraha objektu za pomoci kamerového systému dokáže nahradit ostrahu prováděnou fyzickou osobou, což vede ke snižování nákladů vynaložených na ostrahu objektů.

Montáž a servis PZTS

V případě Vašeho zájmu o dálkovou ostrahu objektu jsme schopni zajistit i montáže poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů (dále jen PZTS) a následný servis těchto zařízení. Pořízení zabezpečovacího systému je možné i formou splátkového prodeje.

V případě zájmu o vypracování konkrétní cenové nabídky zabezpečovacího systému můžete kontaktovat naše techniky, kteří zajišťují kompletní servis včetně montáže systému.

Ladislav Řeřábek tel.: 603 470 149

Jaroslav Král tel.: 777 774 185